785 924 585
biurobkr@bkrfinance.pl

Leasing maszyn specjalistycznych

Leasing maszyn specjalistycznych

leasing maszyn specjalistycznych i urządzeń

Leasing maszyn specjalistycznych i urządzeń 

Kiedy opłaca się skorzystać z leasingu maszyn specjalistycznych i urządzeń? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców prowadzących różnego rodzaju działalności.

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności wcześniej czy później przedsiębiorca stanie przez dylematem dotyczącym zakupu sprzętu biurowego, samochodu czy też maszyn. I nie jest to wyłącznie pytanie “kupić, ale za co?” Może kilkanaście lat temu nie było innych opcji prócz zakupu, który wiązał się z poświęceniem firmowych środków lub wzięciem kredytu firmowego. Obecnie popularnym rozwiązaniem jest leasing. Dlaczego?

Specjalistyczny sprzęt, ale tylko na chwilę.

W sytuacji, gdy dany sprzęt potrzebny jest na określony czas – jego zakup wydaje się mało logiczny. Duże koszty związane z zakupem to jedno, należy liczyć się także z opłatami związanymi z ewentualnymi naprawami czy ubezpieczeniem. A kiedy sprzęt przestanie nam być już potrzebny trzeba poświęcić trochę czasu na sprzedanie go. 

A jeśli potrzebujemy samochodu firmowego.

Niewątpliwie jest to przedmiot, który wykorzystywany będzie często i długo. Ale i tu leasing kusi, bo wybór nowych aut jest bardzo duży, można skorzystać z napraw serwisowych i oszczędzić przy zakupie ubezpieczenia, bo firmy leasingowe na ogół dostają lepsze warunki niż pojedynczy klient. I coś jeszcze … możliwość wykupu po zakończeniu umowy. Bardzo często można skorzystać z tej opcji albo zwyczajnie wziąć kolejny – nowy samochód.

No właśnie – nowy, ale może jedna używany?

Obie opcje wchodzą w grę. Tak oferty leasingu na sprzęt używany są i można z nich korzystać. Potrzebujesz pomocy, by taką znaleźć i porównać ją z innymi ofertami? Skorzystaj z darmowych konsultacji w BKR Finance.

Oferta leasingowa w obecnej chwili jest naprawdę duża. Obejmuje ona zarówno nowy jak i używany sprzęt, nieruchomości, oprogramowanie, wyposażenie, czy też całe systemy produkcyjne. Mogą z niej korzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. I coraz częściej to robią, bo procedura jest prosta i szybka, a oferta duża.

Leasing maszyn specjalistycznych i urządzeń i nie tylko …

Leasing maszyn Katowice ul. Ceglana 4

Co najchętniej pożyczamy? Oto kilka przykładów:

  • maszyny budowlane
  • linie produkcyjne
  • sprzęt rolniczy
  • pojazdy specjalistyczne 
  • samochody dostawcze
  • hale – nieruchomości
  • wyposażenie gabinetów i biur
  • oprogramowanie
  • … i wiele, wiele innych.  A jeśli tego czego szukasz nie ma na liście – zapytaj czy znajdą dla ciebie nasi doradcy kredytowi.

Śledź nasz profil na FB