785 924 585
biurobkr@bkrfinance.pl

Kredyt dla Firm

Uniwersalny

Kredyt dla Firm

Utrzymanie płynności finansowej w firmie nie zawsze jest możliwa. Równowaga gotówkowa może zostać zachwiana, gdy kontrahent nie opłaci faktur lub z powodu chwilowego zastoju sprzedaży. Niewiele trzeba by pojawiły się zaległości w przelewach do ZUS lub US oraz nawarstwienia w zaległościach innego rodzaju zobowiązań firmowych.  A tego woli unikać każdy przedsiębiorca.

Zamów rozmowę z doradcą


  Kredyt Na Dowolny Cel

  Dlatego właśnie kredyt gotówkowy wydaje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Wnioskowanie o niego nie wymaga podawania konkretnie sprecyzowanego celu, na jaki przeznaczone zostaną środki. To samo dotyczy ich wykorzystania. Możesz przeznaczyć je na spłatę zaległości np. w ZUS-ie, ale równie dobrze na codzienne wydatki biurowe bub inwestycje w rozwój przedsiębiorstwa.

  Minimum formalności

  Cenimy Twój czas więc  formalności ograniczyliśmy do minimum. By wnioskować o kredyt dla firmy nie potrzebujesz zaświadczeń z ZUS-u, US-u, faktur ani biznesplanów. Nie musisz też określać celu finansowania.

  Jak dostać kredyt dla firmy?

  W BKR Finance dopasowujemy ofert kredytową do konkretnej sytuacji finansowej firmy. Swoisty audyt jest niezbędny żeby dobrać najbardziej opłacalne dla klienta opcje kredytowe.

  Przede wszystkim analizujemy sytuacje i możliwości firmy. Przeprowadzamy symulację sprawdzająca czy korzystniej  będzie oprzeć się na przychodach firmy, czy firma posiada już jakieś kredyty i jak to wpłynie na jej ocenę kredytową w bankach.

  Następnie wybieramy wśród kredytów te, które spełniają oczekiwania klienta i rozpoczynamy proces kredytowania.

  Dla jakiej firmy ten kredyt?

  • dla jednoosobowych działalności
  • spółek cywilnych
  • i  spółek jawnych
  • oraz spółek partnerskich

  Kredyt szczególnie korzystny dla Firm z małym dochodem i bez dochodu.

  Firmowy Kredyt na oświadczenie

  • do 40 tys. zł
  • na Dowolny Cel Firmowy
  • oprocentowanie od 6%
  • okres kredytowania do 60 miesięcy
  • środki na koncie nawet w 1 dzień
  • szybka decyzja i wypłata środków

  Pamiętaj

  Korzystając z konsolidacji zobowiązań firmowych możesz sporo oszczędzić. O szczegóły zapytaj naszych doradców z BKR Finance. Najlepiej na konsultacjach dla Firm za 0 zł

  Prezentowany kredyt firmowy ma wiele zalet, ale najważniejszą jest jego uniwersalność. Fakt, że nie musisz przedstawiać celu kredytowania daje ci pełną swobodę w późniejszym gospodarowaniu przyznanymi środkami. Dzięki temu masz zawsze dostęp do pieniędzy i możesz je przeznaczyć na potrzeby swojej firmy, gdy tylko pojawi się taka konieczność.

   

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,61%, dla reprezentatywnego przykładu kredytu firmowego, przy następujących założeniach: okres kredytowania 120 miesięcy, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 97 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 138 042,00 zł, oprocentowanie zmienne 6,79%, całkowity koszt pożyczki 38 042,41 zł (w tym: prowizja 2500 zł, odsetki 35 542,41 zł, 120 miesięcznych rat równych 1 150,35 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 19 listopada 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Reprezentowany przykład nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego. Dla każdego klienta oferta i warunki przygotowywane są indywidualnie.